Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Nowa Bogacica – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

15 000 zł2 953 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecam działkę rolną o numerze ew. 229/2 i pow. 2953 m2 usytuowaną w otoczeniu pól i łąk na obrzeżach wsi. Teren płaski w kształcie trójkąta, oznaczony symbolem łiii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Nowa Bogacica

Nowa Bogacica,opolskie

230 000 zł5 793 m² 39,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż nieruchomość rolną o pow. 5793m2 (57,93ar), położoną nieopodal miejscowości Bogacica w gminie Kluczbork. Na działce znajduje się murowana stodoła o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Bogacica

Nowa Bogacica,opolskie

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Posiadamy w swojej ofercie nietypowe rozwiązanie dla przyszłych właścicieli. Wydzielimy działki na indywidualne zlecenie nowego nabywcy. Daje to ogromne możliwości, ponieważ może to być 7, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Bogacica

Nowa Bogacica,opolskie

700 000 zł12 500 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1,25 h położonej w urokliwej miejscowości Nowa Bogacica z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd jest asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Bogacica

Nowa Bogacica,opolskie

448 000 zł8 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w malowniczej miejscowości Nowa Bogacica. Dojazd asfaltowy. Oddalona od drogi główniej, dlatego jest bezpiecznie i cicho. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Nowa Bogacica,opolskie

199 000 zł12 496 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka siedliskowa Polecam 1,24 ha działkę rolną usytuowaną na obrzeżach wsi Nowa Bogacica w otoczeniu pól i bliskim sąsiedztwie lasów i rzeczki Borkówka- dopływ Bogacicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki(Nowa Bogacica + 23 km)

156 860 zł1 364 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż - działka budowlana 1364 m2, - dobrzeń wielki Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 13,64 ar, zlokalizowaną w miejscowości Dobrzeń Wielki, w kompleksie ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki(Nowa Bogacica + 23 km)

660 000 zł6 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna bezpośrednio przy drodze wylotowej na Namysłów z Dobrzenia Wielkiego o pow. ok. 6600m2. Wg planu zagospodarowania przestrzennego tereny obiektów produkcyjnych , składów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Luboszyce

Luboszyce(Nowa Bogacica + 23 km)

650 000 zł5 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Luboszyce. Grunt o powierzchni 5000 m2 zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczony jest pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij